Vstupujete na stránky s obsahem pro dospělé.

Weedshop Amnesia Haze 0,7 % THC 1 g

TOP 5 v kategorii Květy konopí

Weedshop Amnesia Haze 0,7 % THC 1 g

CBD marihuana s názvem Amnesia Haze.  CBD marihuana Amnesia Haze má svěží lehce kořeněné aroma. Tyto květy CBD marihuany jsme pro vás vypěstovali v naší české indoor pěstírně...
Doporučená nabídka Happy seeds

• skvělá vůně
    • příjemný stav

Váha
1 g

CBD marihuana s názvem Amnesia Haze.

CBD marihuana Amnesia Haze má svěží lehce kořeněné aroma. Tyto květy CBD marihuany jsme pro vás vypěstovali v naší české indoor pěstírně pod moderním LED osvětlením. Naše rostliny marihuany byly po celý svůj životní cyklus hnojeny výhradně organickými hnojivy.

Květy CBD marihuany Amnesia Haze jsou tmavě zelené, lehce nafialovělé a mají intenzivní pronikavou vůni. Květy jsou tvrdé, lepkavé a ručně ostříhané, aby byla zachována co největší kvalita. CBD květy mají obsah CBD mezi 14 - 16 % CBD a THC pod legální hranicí 1 %. Skutečná hodnota THC se u této odrůdy pohybuje okolo 0,8 %.

České CBD konopí je momentálně velmi populární a za svůj boom vděčí převážně vzrůstající popularitě ne-psychoaktivního konopí, které si našlo oblibu u lidí, kteří hledají uklidňující efekt, úlevu od stresu nebo u všech, kteří potřebují zůstat s čistou hlavou jako např řidiči.

Naše odrůda Blueberry je čistá CBD odrůda konopí, která kvůli téměř žádnému THC a vysokému CBD nedokáže nabídnou silné euforické účinky jak je u klasické marihuany běžné. Toto konopí má velmi nízký obsah THC a tak nezpůsobuje změny vědomí známé jako "zhulení", ale naopak spíše napomáhá k uvolnění tělu, relaxaci či lepšímu soustředění. V zemích kde jsou květy běžně určeny ke kouření či vaporizaci jsou uživatelům známy tyto účinky.

• Lehké povznesení nálady
  • Zlepšení soustředění
  • Celkové uklidnění těla a mysli
  • Snížení pocitů bolesti
  • Podpoření kreativního myšlení

V České republice je tento produkt prodáván jen za účelem dalšího zpracování či k vědeckým účelům. Květy CBD konopí neslouží ke kouření a ani k přímé konzumaci. Prodejné od 18 let. České CBD konopí můžete zkusit užívat např. některým z kvalitních vaporizérů z našeho e-shopu.

• Zkouška první zatím jen odzkoušení

• skvělá chuť